Українська Прем'єр-ліга: Динамо розгромило Ворсклу, Шахтар зміцнив лідерство — відео

22 вересня 2019, 19:21

Київське Динамо та донецький Шахтар здобули перемоги у 8-му турі української Прем'єр-ліги.

Динамо розгромило полтавську Ворсклу, забивши п’ять голів. Три м’ячі влетіли у ворота полтавської команди ще у першому таймі - відзначились Циганков, Шабанов та де Пена.

У другій половині зустрічі, кияни продовжил домінувати. На 46-й хвилині Бєсєдін забив четвертий гол, а ближче до завершення матчу де Пена оформив дубль.

Шахтар обіграв Десну і зміцнив лідерство, відірвавшись від другого місця на 10 очок. Єдиний гол у матчі забив Марлос, який відзначився на 23-й хвилині.

Ворскла — Динамо 0:5
Голи: Циганков, 9, Шабанов, 35, де Пена, 37, 83, Бесєдін, 46

Ворскла: Канєвцев (Ткаченко, 28) — Пердута, Баєнко, Чеснаков, Кане — Скляр, Габелок — Ребенок, Луїзао (Петрович, 46), Артур — Васін (Хебай, 71)

Динамо: Бущан — Караваєв, Бурда (Кадар, 53), Шабанов, Миколенко — Сидорчук, Шепелєв (Буяльський, 38) — Циганков, Гармаш (Соль, 78), де Пена — Бесєдін

Попередження: Луїзао, Скляр — Бесєдін, Миколенко, Гармаш

Десна — Шахтар 0:1
Голи: Марлос, 23

Десна: Паст — Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий — Богданов, Огиря — Калітвінцев (Кузик, 83), А. Фаворов (Дегтярьов, 68), Картушов — Філіппов (Хльобас, 80)

Шахтар: П’ятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко — Тете (Соломон, 72), Марлос, Маркос (Алан Патрік, 56), Тайсон, — Мораес

Попередження: Богданов — Тайсон, Мораес

УПЛ

Напередодні у 8-му турі української Прем'єр-ліги Олімпік переміг Львів 1:0, а Зоря і Маіруполь зіграли вніию 0:0.