Динамо програло, в четвертий раз поспіль втративши очки в українській Прем'єр-лізі - відео

15 вересня 2019, 19:16

Київське Динамо сенсаційно програло чернігівській Десні з рахунком 1:2 у матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги.

Десна відкрила рахунок на 40-ій хвилині. Єгор Картушов зробив простріл на дальню стійку на Владислава Калітвінцев, який одним дотиком розпечатав ворота киян.

На 49-ій хвилині форвард Динамо Артем Бєсєдін опинився в потрібному місці і вдало зіграв на добиванні, зрівнявши рахунок.

Минуло лише сім хвилин, як гості знову вийшли вперед. Цього разу Калітвінцев виступив у ролі асистента, простріливши на Олександра Філіппова, який ефектно п’ятою відправив м’яч у сітку.

Динамо намагалося врятувати ситуацію, однак не вдалося здобути навіть нічиєї. Київський клуб не може перемогти у чемпіонаті вже чотири матчі поспіль, при цьому двічі програвши.

У ще одному матчі дня Маріуполь зіграв унічию з Олімпіком — 1:1.

Динамо — Десна 1:2
Голи: Бесєдін, 49 — Калитвинцев, 40, Філіппов, 56

Динамо: Бойко — Караваєв, Бурда, Кадар, Миколенко — Кадірі (Соль, 85), Буяльський — Циганков, Гармаш (Шепелєв, 74), де Пена (Родрігес, 46) — Бесєдін

Десна: Паст — Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий — Богданов (Домбровський, 78), Огіря (Єрмаков, 83) — Калітвінцев, А. Фаворов, Картушов — Філіппов (Конопля, 89)

Попередження: де Пена — Огиря, Паст

Огляд матчу

Маріуполь — Олімпік 1:1
Голи: Кирюханцев, 43 — Імері, 58

Огляд матчу

УПЛ

У попередньому турі чемпіонату України Динамо не змогло перемогти Зорю — 2:2. Першої поразки Динамо зазнало в рамках третього туру української Прем'єр-ліги у матчі з донецьким Шахтарем — 1:2.