Українська Прем'єр-ліга: Динамо втретє поспіль не змогло перемогти, Шахтар закріпився на першому місці - відео

1 вересня 2019, 21:48

Відбулись два заключні матчі шостого туру української Прем'єр-ліги.

Київське Динамо попри перевагу у два м’ячі не змогло перемогти на виїзді луганську Зорю.

Столичний клуб завдяки голам Жерсона Родрігеса та Карлоса де Пени уже до 36-ї хвилини вів у рахунку 2:0.

Зоря відквитала один м’яч ще до перерви — відзначився Артем Громов, а за вісім хвилин до закінчення матчу Йоель Абу Ханна красивим ударом через себе приніс Зорі нічию.

Динамо не може перемогти у чемпіонаті України у третьому матчі поспіль і займає п’яте місце у турнірні таблиці.

Натомість лідер чемпіонату донецький Шахтар відірвався від другого місця на сім очок. Сьогодні «гірники» не мали проблем у донецькому дербі проти Олімпіка — 4:0. Голами у складі Шахтаря відзначилися Марлос, Соломон та двічі Жуніор Мораес.

Зоря — Динамо 2:2
Голи: Громов, 42, Абу Ханна, 82 — Родрігес, 17, де Пена, 36

Зоря: Шевченко — Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко — Іванисеня — Кочергін, Юрченко (Арвеладзе, 90+1), Хомченовський — Громов (Кабаєв, 75), Будківський

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Буяльський, Кадірі, Гармаш (Сидорчук, 46) — Циганков, Родрігес, Де Піна (Караваєв, 73)

Попередження: Михайличенко, Юрченко, Абу Ханна — Гармаш, Бурда, Циганков

Олімпік — Шахтар 0:4
Голи: Мораес, 13, 80, Соломон, 45+3, Марлос, 60

Олімпік: Бетім — Вантух (Ксьонз, 45+1), Зотько, Цимбалюк — Завійський, Драман, Фабіньо (Г. Пасіч, 35), Політило — Є. Пасіч, Тейшера — Матар (Джеффрі, 76)

Шахтар: П’ятов — Болбат, Кривцов (Бондар, 68), Матвієнко, Ісмаїлі (Сіпріано, 80) — Марлос, Степаненко (Коваленко, 62), Алан Патрік — Тете, Мораес, Соломон