Українська Прем'єр-ліга: Карпати програли Десні, пропустивши шість голів, Львів відібрав очки у Маріуполя — відео

8 грудня 2019, 19:56

Відбулись заключні матчі 17 туру української Прем'єр-ліги.

Львівські Карпати зазнали нищівної домашньої поразки від чернігівської Десни з рахунком 2:6.

Вже до 16-ї хвилини матчу львівський клуб пропустив два голи. «Зелено-білі» швидко один м’яч відіграли, але на початку другого тайму пропустили втретє.

На 64-й хвилині нападник львів'ян Олександр Бойчук знову відновив інтригу в матчі, але після цього Карпати пропустили ще три голи.

У ще одному матчі дня Маріуполь та Львів зіграли у нульову нічию, заробивши при цьому по одному вилученню.

Карпати — Десна 2:6
Голи: Назарин, 17 (з пенальті), Бойчук, 64 — Імереков, 3, Філіппов, 16 (з пенальті), 89, Калітвінцев, 51, 80, Хльобас, 77
Вилучення: Кудрик, 57

Маріуполь — Львів 0:0
Вилучення: Танковський, 65 — Братков, 48

УПЛ

У матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги Динамо з рахунком 1:2 програло на своєму полі Зорі і опустилось на четверте місце.