Українська Прем'єр-ліга. Львів і Маріуполь завершили першу частину сезону перемогами — відео

15 грудня 2019, 01:39

Львів та Маріуполь здобули перемоги в останньому турі першої частини сезону української Прем'єр-ліги.

Львів у результативному матчі обіграв Колос з рахунком 3:2 і набрав 15 очок, відірвавшись від зони вильоту. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь Львова, а на 73-й хвилині Альваро закріпив перевагу господарів. У компенсований арбітром час Лисенко забив у ворота Львова другий гол, але на більше не вичтачило часу.

Маріуполь пішов на зимову перерву, перемігши на виїзді Олімпік 2:1. Цікаво, що Олімпік вів у рахунку, але спочатку Чурков з пенальті зрівняв рахунок, а на 89-й хвилині Путря приніс Маріуполю три очки. Перемога дозволила Маріуполю завершити першу частину сезону на шостому місці.

Львів — Колос 3:2
Голи: Ренан, 13, Татарков, 32 (з пенальті), Альваро, 73 — Парамонов, 29, Лисенко, 90+4
Вилучення: Сарнавський, 60

Олімпік — Маріуполь 1:2
Голи: Шахаб, 49 — Чурко, 53 (з пенальті), Путря, 89

УПЛ

Раніше Донецький Шахтар переміг луганську Зорю з рахунком 2:1 в матчі 18 туру української Прем'єр-ліги.