Українська Прем'єр-ліга: Олімпік здобув першу перемогу, Маріуполь посунув Динамо на восьме місце — відео

21 вересня 2019, 19:37

Відбулись два матчі 8 туру української Прем'єр-ліги.

Донецький Олімпік здобув першу перемогу у сезоні, здолавши на виїзді Львів з рахунком 1:0. Переможний гол донецький клуб забив за 10 хвилин до кінця матчу завдяки влучному удару Політила з пенальті.

Олімпік міг вивезти зі Львова впевненішу перемогу, але в кінці першого тайму Дійє не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

У іншому матчі дня Маріуполь та Зоря голів не забивали. Однак навіть нічиєї Маріуполю вистачило, аби піднятися на сьоме місце турнірної таблиці і обійти київське Динамо. Слід зазначити, що у Динамо поки що шість зіграних матчів у чемпіонаті.

Львів — Олімпік 0:1
Гол: Політило, 80 (з пенальті)

Львів: Сарнавський — Гончар, Борзенко, Братков, Люлька (Насонов, 76) — Сабіно, Мартан — Педро, Альваро, Шина (Квасний, 46) — Ренан (Пернамбуко, 61)

Олімпік: Кринський — Ксьонз, Гришко, Лук’янчук, Е. Пасіч — Цимбалюк, Завійський (Фабіньо, 59) — Імері (Г. Пасіч, 69), Політило, Тейшейра — Дійє (Джеффрі, 81)

Попередження: Гончар, Шина, Альваро, Насонов, Борзенко — Завійський, Дійє, Імері, Політило, Лук’янчук

Вилучення: Гончар, 45+1 (повторне попередження)

На 45+2-й хвилині Дійє не реалізував пенальті (мимо)

Зоря — Маріуполь 0:0

Зоря: Шевченко — Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна, Михайличенко — Іванисеня — Кочергін (Кабаєв, 86), Юрченко, Леднєв (Громов, 80) — Будківський, Русин

Маріуполь: Худжамов — Кирюханцев, Яворський (Топалов, 46), Чоботенко, Биков — Чех (Тищенко, 82), Федорчук — Чурко, Мишнєв, Корнієнко — Вакула (Горбунов, 90+1)

Попередження: Будківський, Тимчик, Михайличенко, Іванисеня — Федорчук, Биков

Вилучення: Будківський, 40 (повторне попередження) — Федорчук, 32 (повторне попередження)

УПЛ

Напередодні в рамках 8 туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 переміг Карпати 1:0.