Українська Прем'єр-ліга: у львівському дербі переможця не визначили, Зоря вирвала перемогу у Десни — відео

19 жовтня 2019, 18:53

Відбулись два матчі 11 туру української Прем'єр-ліги.

У львівському дербі Карпати та Львів голів не забили, хоча мали для цього хороші нагоди, але спочатку Гуцуляк не реалізував пенальті у господарів, а наприкінці матчу уже гравець номінальних гостей Сабіну не зумів переграти голкіпера з 11-метрової точки.

Також арбітр показав у матчі дві червоні картки. У Карпат вилучення заробив Вербний, а у Львова — Жозе Вітор.

У ще одному матчі дня Десна до 81-ї хвилини вела в рахунку 1:0 проти Зорі, але не зуміла завоювати навіть нічию. На 81-ій хвилині Лєднєв зрівняв рахунок, а за 5 хвилин до закінчення матчу Юрченко реалізував пенальті і приніс луганській команді перемогу.

УПЛ

Напередодні в рамках 11 туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Колос з рахунком 6:0.