Провал туру в українській Прем'єр-лізі. Воротар Олімпіка пропустив два курйозні голи за матч — відео

30 листопада 2020, 12:08

Голкіпер Олімпіка Бетім Альїмі став антигероєм матчу 11-го туру української Прем'єр-ліги проти Інгульця.

На 17-й хвилині зустрічі голкіпер донецької команди після передачі партнера не зміг влучити по м’ячу під час спроби вибити його.

У результаті сферу підхопив Ніка Сичинава, якому не склало труднощів відправити її в порожні ворота.

На цьому біди Альїмі і Олімпіка не закінчилися. Вже у другому таймі після подачі зі штрафного сербський голкіпер пропустив дуже простий м’яч між ногами.

Так рахунок став 2:0. Під завісу зустрічі гості з пенальті один м’яч відіграли, але все ж зазнали поразки через два пропущені курйозні голи.

Раніше в 11-му турі Динамо і Шахтар синхронно здобули перемоги.

Редактор: Євген Нещерет