Українська Прем'єр-ліга: Ворскла відігралась після трьох пропущених голів від Десни - відео

23 квітня 2019, 23:15

Відбулись три матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у групі вибування.

У центральному матчі туру у групі вибування полтавська Ворскла відігралась після трьох пропущених голів від чернігівської Десни. Усі три м'ячі у ворота полтавського клубу влетіли у першому таймі. Десна могла забити й четвертий м'яч, однак на 29-й хвилині Артем Фаворов не реалізував пенальті.

У другму таймі Ворсклі вдалося переломити хід подій. На 52-й хвилині Габелок відквитав один м'яч, а вже через 10 хвилин Шарпар з пенальті скоротив відставання до мінімуму. На 70-й хвилині Карека відновив статус-кво та приніс своїй команді нічию.

Донецький Олімпік після відставки головного тренера В'ячеслава Шевчука переміг Арсенал-Київ 2:0.

У ще одному матчі дня львівські Карпати та одеський Чорноморець голів не забивали.

Ворскла - Десна - 3:3
Голи: Габелок, 52, Шарпар (62, пен.), Карека, 70 - Сергійчук, 2, 42, Хльобас, 14

Олімпік - Арсенал-Київ - 2:0
Голи: Гай, 37 (пен.), Дегтярьов, 44

Карпати - Чорноморець - 0:0

УПЛ

У минулому турі української Прем'єр-ліги у групі вибування Десна перемогла Карпати 2:1, а Ворскла програла Арсеналу-Київ 0:1.