Українська Прем'єр-ліга: Зоря вирвала перемогу над Львовом, Олександрія перемогла Маріуполь - відео

24 квітня 2019, 23:21

Окрім поєдинку Динамо - Шахтар відбулись ще два матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Луганська Зоря в матчі зі Львовом першою пропустила, але в підсумку здобула вольову перемогу, забивши вирішальний гол на 90-й хвилині.

Автором переможного голу став Караваєв, який реалізував пенальті. Ще один гол за луганську команду забив Будківський, а у складі Львова відзначився Бруно Дуарте, який забив 9-й гол у цьому сезоні чемпіонату України.

У ще одному матчі дня Олександрія закріпилась на третьму місці, здобувши три очки в матчі з Маріуполем. На гол Банади на 20-й хвилині Маріуполь відповів уже через три хвилини - рахунок зрівняв Вакула. Однак уже через дев'ять хвилин Гречишкін ударом з пенальті знову вивів господарів уперед.

Олександрія набрала 47 очок, відірвавшись від найближчого переслідувача - Зорі - на 12 очок.

Зоря - Львів - 2:1
Голи: Будківський, 56, Караваєв, 90 (пен.) - Бруно, 42

Зоря: Шевченко - Караваєв, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко - Чайковський, Арвеладзе - Громов (Ледньов, 46), Лунев (Кабаєв, 46), Хомченовський (Кочергін, 71) - Будківський

Львів: Бандура - Вісенте, Парамонов, Адамюк, Воронін - Борзенко, Сабіно (Шина, 63), Мартан - Альваро (Педро, 53), Пернамбуко (Насонов, 70), Бруно

Попередження: Чеберко, Кочергін, Шевченко - Воронін, Мартан

Олександрія - Маріуполь - 2:1
Голи: Банада, 20, Гречишкін, 32 - Вакула, 23

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Шендрик, Цуріков - Гречишкін (Запорожан, 46), Банада, Ковалець (Довгий, 81) - Лучкевич (Задерака, 71), Сітало, Полярус

Маріуполь: Худжамов - Полегенько, Дава, Яворський, Биков, Вакула (Фомін, 76) - Федорчук (Борячук, 17), Мишнєв, Пихальонок - Сікан (Чурко, 59), Зубков

Попередження: Запорожан - Яворський, Зубков, Биков, Пихальонок, Борячук, Фомін

УПЛ

Київське Динамо і донецький Шахтар зіграли внічию 0:0 у матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.