Українська Прем'єр-ліга: Динамо перемогло Маріуполь, Шахтар розгромив Зорю - відео

13 квітня 2019, 19:20

В рамках 24 туру української Прем'єр-ліги київське Динамо обіграло Маріуполь 1:0, а донецький Шахтар розгромив луганську Зорю 3:0.

"Біло-сині" здолали Маіруполь завдяки єдиному голу Віктора Циганкова, який розпечатав ворота суперника на 73-й хвилині матчу. Півзахисник замкнув навіс Миколенка на дальній стійці.

Динамо набрало 56 очок, але наблизитись до Шахтаря не вдалося. Донеччани розгромили Зорю 3:0 та зберегли гандикап у сім очок.

На 15-й хвилині Коваленко відкрив рахунок ударом з пенальті. На початку другого тайму Кайоде подвоїв перевагу, а на 92-й хвилині Майкон поставив крапку в матчі.

Маріуполь - Динамо - 0:1
Гол: Циганков, 74

Маріуполь: Худжамов - Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі - Мишнєв, Пихальонок (Федорчук, 64), Ігнатенко - Зубков, Борячук (Сікан, 79), Горбунов (Вакула, 58)

Динамо: Бойко - Попов, Шабанов, Бурда, Миколенко - Сидорчук (Ісаєнко, 70), Шепелев, Андрієвський - Сідклей (Цітаішвілі, 46), Вербіч, Циганков

Попередження: Ігнатенко, Демірі - Андрієвський, Попов, Бурда, Шепелєв

Шахтар - Зоря - 3:0
Голи: Коваленко, 15 (пен.), Кайоде, 50, Майкон, 90+1

Шахтар: П'ятов - Болбат, Хочолава, Кривцов (Матвієнко, 52), Ісмаїлі - Коваленко (Майкон, 67), Степаненко - Соломон (Фернандо, 77), Тете, Тайсон - Кайоде

Зоря: Філіпе - Тимчик, Вернидуб, Литвин, Чеберко - Сілас, Казков - Караваєв (Громов, 61), Ледньов, Луньов (Михайличенко, 80) - Будківський (Кабаєв, 61)

Попередження: Кривцов - Вернидуб, Казаков, Михайличенко

УПЛ

У попередньому турі української Прем'єр-ліги Динамо перемогло Зорю 3:2, а Шахтар здолав Олександрію 1:0.