Українська Прем'єр-ліга. Інгулець здобув другу перемогу, Ворскла несподівано програла вдома — відео

13 березня 2021, 18:55

У суботу, 13 березня, відбулися два матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги.

У першій грі дня зустрілися Минай та Інгулець. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 1:0. Автором єдиного гола у грі став Младен Бартулович, який реалізував пенальті.

До призначення 11-метрового удару призвів фол Данила Карася в карному майданчику Миная. За це порушення захисник господарів отримав попередження, яке стало для нього другим у грі.

У ще одній зустрічі суботи грали полтавська Ворскла і Дніпро-1. Гості вийшли вперед на 40-й хвилині завдяки результативному удару Артема Довбика.

На 54-й хвилині Дніпро-1 залишився в меншості - за повторне попередження з поля був вилучений Дуглас. Однак уникнути поразки Ворскла так і не змогла.