Українські біатлоністи невдало виступили в спринті на Кубку світу

11 січня 2019, 18:53

Українці не змогли поборотись за медалі у чоловічій спринтерській гонці в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону у німецькому Обергофі.

Переможцем гонки став росіянин Олександр Логінов (25:50,9 ), якому норвежець Йоханнес Бо програв 25,2 секунди. Третім фінішував швед Себастьян Самуельссон, відставши від лідера на 36,8 секунди. Знаменитий французький біатлоніст Мартен Фуркад прийшов до фінішу лише сьомим.

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який з двома промахами на вогневому рубежі програв лідеру 2 хвилини та 5,0 секунд і фінішував 25-м. Решта українців опинились поза топ-30. Сергій Семенов прийшов 37-м, Артем Прима - 48-м, а Руслан Ткаленко посів 61-е місце.

Напередодні українка Віта Семеренко фінішувала на шостому місці в жіночій спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі.