Український екс-півзахисник Динамо забив м'яч у свої ворота за турецький клуб - відео

31 жовтня 2018, 18:12

Колишній півзахисник Динамо та збірної України Сергій Рибалка відзначився голом у свої ворота за турецький Сівасспор.

На 13-й хвилині виїзного поєдинку 4-го раунду Кубка Туреччини футболіст відправив снаряд у власні ворота після подачі кутового Бодрумспором.

Господарі поля збільшили свою перевагу на 82-му обороті секундної стрілки, коли забив Чем Екінчі. Гості зуміли скоротити рахунок на 90+5-й хвилині зусиллями Аруни Конте - 1:2.

Рибалка вийшов у стартовому складі Сівасспора та провів на полі всі 90 хвилин матчу.

Український півзахисник покинув Динамо й став гравцем турецької команди у вересні 2017 року на правах річної оренди.

У липні 2018 року Рибалка підписав повноцінний контракт із Сівасспором. Трудовий договір розрахований на три сезони - до літа 2021 року.