Український форвард забив у першому матчі сезону в чемпіонаті Бельгії - відео

27 липня 2018, 23:54

Український форвард Гента Роман Яремчук відзначився голом у першому матчі нового сезону в чемпіонаті Бельгії.

Українець вийшов у стартовому складі матчу-відкриття першого туру чемпіонату проти Стандарда і вже в кінці першого тайму цієї гри відзначився забитим м'ячем, скориставшись прострілом з правого флангу. Після цього голу Яремчука рахунок в матчі став рівним - 1:1.

Після перерви Яремчук вже не забивав, але глядачі побачили ще три голи. Гент не зміг зачепитися за очки в стартовому матчі сезону, поступившись з рахунком 2:3.

Яремчук до фінального свистка не ​​дограв, оскільки був замінений на 79-й хвилині.

У цьому матчі також грав ще один українець - захисник Ігор Пластун. Він вийшов в стартовому складі Гента і провів на полі всі 90 хвилин.

Нагадаємо, Пластун перейшов в Гент цього літа і став найдорожчим захисником в історії клубу.