Український футболіст дебютував за збірну Польщі

28 березня 2018, 14:04

Український півзахисник Тарас Романчук провів перший матч за збірну Польщі після своєї натуралізації.

Вихованець волинського клубу Ковель вийшов на поле з перших хвилин товариського поєдинку проти команди Південної Кореї.

Гравець середньої лінії зіграв на позиції опорного півзахисника. На 61-й хвилині виконавця замінив нападник Аркадіуш Мілік.

Романчук результативними діями не відзначився, а збірна Польщі перемогла суперника з рахунком 3:2.

Раніше півзахисник місцевої Ягеллонії був викликаний у розташування польської збірної на товариські матчі з Нігерією та Південною Кореєю.

Наприкінці лютого гравець повідомив про отримання польського громадянства, завдяки чому тепер міг бути викликаний до місцевої національної команди. 26-річний хавбек народився в Україні, але всю свою професійну кар'єру проводить в Польщі. У складі Ягеллонії він проводить четвертий сезон і є гравцем основного складу.