Український гравець віддав асист і припустився гольової помилки у матчі англійської Прем'єр-ліги - відео

30 грудня 2018, 19:10

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко у матчі 20 туру англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона віддав гольовий пас та припустився помилки, яка призвела до голу у ворота "містян".

Манчестер Сіті першим відкрив рахунок завдяки Давіду Сільві, який відзначився на 10-ій хвилині, замкнувши простріл Бернарду Сілви. На 37-ій хвилині грубої помилки припутсився Олександр Зінчнко. Українець втратив м'яч на власній половині поля, який підхопив П'єр-Еміль Хойб'єрг та з 15-ти метрів відправив м'яч у стіку воріт Манчестер Сіті, зрівнявши рахунок.

До закінчення першого тайму "містяни" зуміли ще двічі розписатися у воротах господарів. Спочатку Ворд-Прауз зрізав м'яч у власні ворота, а через кілька хвилин реабілітувався Зінченко, зробивши вишуканий навіс на Серхіо Агуеро, який головою відправив м'яч у ворота.

Манчестер Сіті довів матч до логічного завершення, святкувавши перемогу 3:1, яка дозволила команді Пепа Гвардіоли повернутися на друге місце турнірної таблиці АПЛ.

Саутгемптон - Манчестер Сіті - 1:3
Голи: Хейб'єрг, 37 - Д. Сілва, 10, Уорд-Прауз, 45 (авт), Агуеро, 45+3

Саутгемптон: Маккарті - Ремсі, Беднарек, Стівенс, Таргетт - Ромеу (Валері, 59) - Ельюнуссі, Леміна (Редмонд, 46), Хейб'єрг Ворд-Прауз - Остін (Лонг, 68)

Манчестер Сіті: Едерсон - Даніло, Компані, Ляпорт, Зінченко - Б. Сілва, Фернандіньо (Уокер, 86), Д. Сілва - Марез (Сане, 84), Агуеро (Габріель Жезус, 73), Стерлінг

Попередження: Остін, Беднарек - Агуеро, Компані, Даніло

Вилучення: Хейб'єрг, 85

Гольова помилка Зінченка

Гольовий пас Зінченка

Всі голи і огляд першого тайму

Напередодні Ліверпуль розгромив Арсенал з рахунком 5:1 та закріпився на перші сходинці турнірної таблиці.