Український клуб у драматичному матчі пройшов у наступний раунд Ліги Європи

2 серпня 2018, 22:53

ФК Маріуполь у овертаймі обіграв шведський Юргорден і пробився у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Маріуполь зіграв унічию 1:1 у Швеції, а в Одесі у непростому поєдинку обіграв Юргорден з рахунком 2:1. Для цього українській команді знадобилося аж 120 хвилин.

Маріуполь першим відкрив рахунок. Сталось це на 63-ій хвилині, коли після удару Олександра Піхальонка м'яч зрикошетив від ноги Юнаса Ульссона і опинився у сітці воріт гостей.

Юргорден відігрався на 77-ій хвилині після красивого удару п'яткою Аліу Баджі і перевів матч у додатковий час. У овертаймі ФК Маріуполь таки дотис свого суперника. Захисник Юргордена збив у штрафному Владислава Вакулу, а Руслан Фомін точно пробив з 11-метрової позначки.

Маріуполь - Юргорден 2:1 (перший матч 1:1)

Голи: Пихаленок, 63, Фомін, 97 (з пенальті) - Баджі, 78

Маріуполь: Худжамов - Білий (Чоботенко, 106), Яворський, Биков - Полегенько, Мишнєв, Піхальонок, Тищенко (Кирюханцев, 111), Демірі (Дава, 116) - Чурко (Вакула, 72), Фомін

Юргорден: Ісакссон - Ларссон (Андерссон, 106), Йоханссон, Ульссон, Аугустінссон - Ринг (Данієльсон, 101), Карлстром (Уокер, 99), Ульвестад, Радетінац (Кошиця, 89) - Баджі, Мрабті

Попередження: Фомін, Пихаленок - Баджі, Аугустінссон, Карлстром, Ульссон, Ульвестад, Мрабті

У третьому кваліфікаційному раунді ФК Маріуполь зіграє з переможцем пари Бордо (Франція) - Вентспілс (Латвія).