Український нападник у матчі чемпіонату Туреччини забив два м'ячі у ворота співвітчизника - відео

12 березня 2018, 13:00

У поєдинку чемпіонаті Туреччини український нападник Кайсеріспора Артем Кравець відзначився двома голами у воротах Карабюкспора, які захищав його співвітчизник і екс-одноклубник по Динамо Олександр Рибка.

Спершу за рахунку 0:1 на користь суперника Кравець відновив рівновагу, коли опинився в потрібному місці в чужому штрафному після відскоку м'яча.

Свій другий гол форвард провів за рахунку 2:1, перехопивши невдалу передачу Рибки на партнера й обігравши опонентів при вході в чужі володіння. Це взяття воріт стало переможним, оскільки господарі в результаті виграли 3:2.

Кравець, Рибка, а також український захисник Карабюкспора Антон Кравченко з перших хвилин з'явилися на полі. Їх співвітчизник й оборонець Кайсеріспора Олександр Кучер на 61-й хвилині вийшов на заміну.

Раніше український форвард Акхісар Беледіє Євген Селезньов відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини проти Коньяспора.