Український новачок Фенербахче відзначився голом у першому офіційному матчі — відео

18 січня 2017, 20:09
Півзахисник Фенербахче Олександр Караваєв забив гол у дебютному офіційному матчі за новий клуб

Караваєв зумів переправити м'яч у ворота Генчлербірліі на 24-й хвилині матчу Кубка Туреччини.

На даний момент у грі завершився перший тайм. Рахунок 1:2 на користь Фенербахче.

Раніше півзахисник Фенербахче Олександр Караваєв виконав два результативні дії в товариському матчі проти Денизлиспора.

Нагадаємо, Олександр Караваєв приєднався до турецького клубу на правах оренди. Контракт гравця належить донецькому Шахтареві.

Пізніше Караваєв заявив, що дуже радий стати частиною Фенербахче, підкресливши, що це клуб "з великою історією і фантастичними фанатами".