Український півзахисник допоміг Фенербахче вийти до плей-офф Кубка Туреччини - відео

25 січня 2017, 19:11
Український півзахисник Олександр Караваєв відзначився результативною передачею, а також посприяв ще одному голу Фенербахче в матчі проти Амеда, перемога над яким дозволила вийти до плей-офф Кубка Туреччини

На 36-й хвилині український футболіст взяв участь у другій результативній атаці Фенербахче, яку голом завершив відомий нападник Робін ван Персі.

У другій половині поєдинку голландський ветеран ударом з пенальті довів перевагу своєї команди до підсумкового результату 3:0. Тим самим Фенербахче здобув путівку до 1/8 фіналу Кубка Туреччини.

Це вже не перше результативна дія Караваєва за стамбульський гранд після цьогомісячного трансферу. Раніше він відкрив рахунок у матчі проти Генчлербірлігі на 24-й хвилині.

Перед цим Караваєв виконав два результативні дії в товариському поєдинку проти Денізліспора.