Український півзахисник двома голами та переможним пенальті допоміг клубу вийти у півфінал Кубка Бельгії

14 грудня 2017, 01:26
Півзахисник збірної України та Генка Руслан Малиновський забив два м'ячі, а також переможний пенальті Беверену в рамках чвертьфіналу Кубка Бельгії

Малиновському вдалося відкрити рахунок на 9-й хвилині матчу, після чого через три оберти секундної стрілки Леандро Троссар зумів подвоїти перевагу господарів.

Але гості спромоглися відновити рівновагу перед перервою після голу у власні ворота від Бояна Настіча, а також результативного удару Ріоти Маріокі.

Коли на 90+1-й хвилині українському півзахисникові вдалося оформити дубль, здавалося, що саме Генк вийде переможцем у цьому матчі, проте Беверен зумів вирвати нічию 3:3 перед завершенням поєдинку на 90+3-й хвилині - відзначився Олів'є Міні.

Додатковий час не визначив сильнішого, тому командам довелося бити пенальті. Гравці господарів успішно використали три свої спроби, тоді як гості змазали два удари. Тому четвертий 11-метровий, реалізований Малиновським, виявився переможним для його клубу - 4:2.

Раніше український хавбек Генка відзначився складним по виконанню голом зі штрафного в матчі чемпіонату Бельгії проти Брюгге.