Український півзахисник віддав гольовий пас і забив гол у дебютному матчі за Фенербахче - відео

8 січня 2017, 21:29
Півзахисник Фенербахче Олександр Караваєв виконав дві результативні дії в товариському матчі проти Денизлиспора

Караваєв вийшов на заміну на 36-й хвилині, а вже на 43-й забив гол, зробивши рахунок 3:0. На 54-й хвилині українець віддав гольову передачу у четвертій гольовий атаці свого нового клубу.

Матч завершився з рахунком 5:1 на користь Фенербахче.

Нагадаємо, Олександр Караваєв приєднався до турецького клубу на правах оренди. Контракт гравця належить донецькому Шахтареві.

Пізніше Караваєв заявив, що дуже радий стати частиною Фенербахче, підкресливши, що це клуб з "великою історією і фантастичними фанатами".

Після цього агент півзахисника Фенербахче Олександра Караваєва Вадим Шаблій розповів про перехід гравця в турецький клуб.