Український воротар провально дебютував у чемпіонаті Іспанії - відео

4 березня 2018, 00:17

Український воротар Максим Коваль невдало дебютував за клуб іспанської Ла Ліги Депортіво в матчі проти Ейбара.

Як передає Tribuna.com, вже на 12-й хвилині Коваль пропустив м'яч, коли невдало вийшов із воріт. Це була перша атака Ейбара в матчі.

На 40-й хвилині український воротар отримав червону картку за ризикований підкат за межами штрафного майданчика. Матч завершився внічию 1:1.

Коваль став першим воротарем в історії іспанського клубу, якого видалили в дебютному матчі.

Як зазначається в повідомленні, у попередніх трьох матчах українець не потрапляв навіть у заявку Депортіво.

Нагадаємо, в січні Депортіво до кінця сезону орендував Коваля у Динамо, після чого має право викупити його контракт із Динамо, який діє до 2022 року.