Український захисник забив смішний гол в свої ворота на першій хвилині матчу в Бельгії - відео

27 листопада 2017, 19:27
Український захисник Кортрейка Євген Макаренко відзначився голом у свої ворота на першій хвилині матчу чемпіонату Бельгії проти Андерлехта

Вже на першій хвилині зустрічі Макаренко спочатку запалив небезпечну свічку над своєю штрафною площею, а потім після передачі з лівого краю зрізав м'яч в свої ворота.

Матч закінчився перемогою Андерлехта з рахунком 4:0. Кортрейк поки знаходиться внизу турнірної таблиці чемпіонату Бельгії, займаючи 14-е місце. Андерлехт розташувався на третій позиції.

Нагадаємо, Макаренко перейшов в Кортрейк в серпні цього року і встиг зіграти за команду вже дев'ять матчів.

Євген Макаренко залишив Динамо минулої зими, коли відмовився продовжувати контракт з клубом.