Український півзахисник драматично вивів бельгійський клуб у фінал кубка країни - відео

31 січня 2019, 15:15

Український півзахисник Гента Роман Безус у драматичному півфіналі Кубку Бельгії своїм голом перевів гру в додатковий час, після чого реалізував переможний пенальті.

Суперником Гента був Остенде, який під кінець першої півгодини матчу вів 2:0 завдяки голам Тома де Суттера та Фешн Джуніора Сакала, і тільки на 84-й хвилині Олександр Серлот звів відставання гостей до мінімуму.

На заключному обороті секундної стрілки в справу втрутився українець, відзначившись ударом головою на добиванні після подачі кутового, і тим самим відновив рівновагу - 2:2.

Додатковий час не приніс гольової переваги жодній зі сторін, тому довелося пробивати серію пенальті. Її з рахунком 4:3 виграв Гент, а Безус реалізував переможний удар.

Крім півзахисника в основному складі гостей зіграли ще двоє його співвітчизників. Ігор Пластун був замінений на 38-й хвилині, а Роман Яремчук провів повний матч.

У фіналі Кубка Бельгії 1 травня Гент зіграє проти Мехелена.

Тиждень тому Гент оголосив про підписання з Сент-Трюйдена півзахисника Романа Безуса, який став третім українцем у складі команди.