Український захисник дебютував за іспанський клуб перемогою над Реалом

17 січня 2019, 00:37

Український захисник Василь Кравець у дебютному матчі допоміг Леганесу перемогти Реал, але це не завадило "вершковим" пройти чвертьфінал Кубка Іспанії.

Українець вийшов у матчі зі старту і відіграв 75 хвилин, після чого був замінений на Хонатана Сільву.

До цього моменту Леганес після голу Мартіна Бретвейта уже вів у рахунку 1:0. Леганес зумів довести матч до перемоги, але після поразки у першому матчі 0:3 цього виявилось замало для проходу далі - у чвертьфінал вийшов мадридський Реал.

Раніше до чвертьфіналу Кубка Іспанії пробились Севілья, Валенсія, Хетафе та Жирона, яка вибила мадридський Атлетіко.

Леганес - Реал - 1:0 (перший матч - 0:3)

Гол: Брайтвейт, 30

Леганес: Куельяр - Хуанфран, Бустінса (Ен Незірі, 70), Омеруо, Сіовас, Кравець (Сільва, 75) - Ерас, Ресіо, Гумбау (Арнаіс, 63) - Меріно, Брайтвейт

Реал: Навас - Одріосола, Варан, Начо, Регілон (Себальос, 46) - Вальверде, Каземіро, Марсело - Васкес (Б. Діас, 85), Вінісіус, Іско (Крісто, 68)

Попередження: Ресіо - Вінісіус, Каземіро

Днями Леганес оголосив про підписання 21-річного українського захисника Василя Кравця, а потім офіційно представив гравця. За інформацією медіа, клуб із передмістя Мадрида заплатив за нього 2 млн євро.

Після підписання контракту з Леганесом Кравець провів перше тренування за нову команду.