Українська Прем'єр-ліга: Шахтар зберіг відрив, незважаючи на розгромну перемогу Динамо над Колосом — відео

6 жовтня 2019, 18:54

Відбулись два матчі 10 туру української Прем'єр-ліги.

У матчі Дніпро-1 — Шахтар «гірники» відкрили рахунок уже на 4-й хвилині. Степаненко зробив навіс на дальню стійку на Жуніора Мораеса, який головою пробив у протихід голкіперу.

Наприкінці матчу Шахтар закріпив перевагу. Після непорозуміння у штрафному Дніпра-1 м’яч опинився у Тайсона, який з близької відстані переграв голкіпера.

Шахтар набрав 30 очок та на 10 пунктів випереджає Десну та Динамо.

Київське Динамо перемогло Колос 4:0 у матчі з двома вилученнями. Спочатку київський клуб залишився у меншості після вилучення Шепелєва, а згодом арбітр вирівняв склади, показавши червону гравцю Колоса — Максименку. Останній, до того ж, заробив пенальті у власні ворота, який реалізував Циганков.

На 66-й хвилині Динамо подвоїло перевагу завдяки голу Бєсєдіна. За 15 хвилин до закінчення матчу Динамо отримало шанс забити третій гол, але Циганков не реалізував пенальті, а Гармаш був неточним на добиванні.

Київський клуб все-таки встановив розгромний рахунок у матчі. На 81-й хвилині Бєсєдін оформив дубль, а на 95-й Вербіч реалізував черговий пенальті у ворота господарів.

Дніпро-1 — Шахтар 0:2
Голи: Мораес, 4, Тайсон, 83

Дніпро-1: Юрчук — Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий — Кравченко, Когут — Чічіков (Коркішко, 72), Вакулко (Булеца, 69), Назаренко — Супряга

Шахтар: П’ятов — Додо, Кривцов, Бондар, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Тете, 86) — Марлос (Соломон, 68), Тайсон, Коноплянка (Коваленко, 68) — Мораес

Попередження: Вакулко, Когут, Польовий — Степаненко, Тайсон, Мораес.

Огляд матчу

Колос — Динамо 0:4
Голи: Циганков, 56 (пен), Бєсєдін, 66, 81, Вербіч, 90+5 (пен)

Колос: Волинець — Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець — Оріховський (Кизилатеш, 70), Мілько — Ільїн, Волков, Костишин (Рябов, 61) — Нехтій (Кожушко, 73)

Динамо: Бущан — Караваєв, Шабанов, Кадар, Миколенко (Кендзьора, 75) — Гармаш, Сидорчук, Шепелєв — Циганков (Цітаішвілі, 83), Бєсєдін, Де Пена (Вербіч, 57)

Попередження: Ільїн, Оріховський, Мілько, Парамонов — Сидорчук, Шепелєв, Вербіч, Бєсєдін

Вилучення: Максименко, 54 — Шепелєв, 49

Нереалізований пенальті: Циганков, 75

УПЛ

Напередодні в рамках української Прем'єр-ліги Зоря не змогла перемогти Львів (0:0), а Десна здолала Олімпік 1:0.