Українська Прем'єр-ліга. Шахтар вирвав перемогу над Рухом, Зоря сенсаційно програла і втратила третє місце — відео

20 листопада 2021, 21:20
Шахтар на останніх хвилинах двічі забив Руху (Фото:ФК Шахтар)

Відбулися три матчі 15 туру української Прем'єр-ліги.

Зоря сенсаційно на виїзді пступилася Львову (1:2) та втратила третє місце. Господарі забили вже на першій хвилині, а до перерви зуміли подвоїти перевагу. В другому таймі луганському клубу вдалося відквитати один гол, але Львів втримав перемогу.

Шахтар у непрстому матчі тільки на останніх хвилинах зумів вирвати перемогу над Рухом (2:0). На 86-й хвилині Антоніо відкрив рахунок, а вже через дві хвилини Тете відпраив у ворота львського клубу другий м’яч і приніс «гірникам» три очки.

У ще одному матчі дня Дніпро-1 переміг Олександрію (3:1) та піднявся на третє місце. Слід зазначити, що у складі дніпрян дублем відзначився нападник збірної України Артем Довбик.