Українська Прем'єр-ліга. Ворскла перервала безвиграшну серію, Рух драматично переміг Колос — відео

27 лютого 2021, 21:29

Відбулися три матчі 16 туру української Прем'єр-ліги.

У стартовому матчі дня Дніпро-1 двічі вів у рахунку у матчі з Маіруполем, але не втримав перемогу., пропустивши гол на 87-й хвилині.

Ворскла вдома перемогла прямого конкурента в боротьбі за єврокубки Олександрію з рахунком 3:1. Полтавський клуб перервав безвиграшну серію в чемпіонаті, яка тривала п’ять матчів поспіль.

У ще одному матчі Рух на виїзді здобув вольову перемогу, забивши вирішальний м’яч на 96-й хвилині. Примітно, що Колос мав нагоду вийти вперед за кілька хвилин до пропущеного голу, але Гавриш не реалізував пенальті.

Результати матчів:

Маріуполь — Дніпро-1 — 2:2
Голи: Меліченко, 35, Кулаков, 87 — Дуглас, 13, Довбик, 61 (пен)

Ворскла — Олександрія 3:1
Голы: Кулач, 39, 77 (пен), Тілль, 70 — Бабогло, 55

Колос — Рух 1:2
Голи: Мисак, 34 (авт) — Кондраков, 48, Кухаревич, 90+6
Вилучення: Костишин, 90+1 — Мисик, 90 (Рух)
Нереалізований пенальті: Гавриш, 90 (Колос)

УПЛ

Напередодні в стартовому матчі 16 туру УПЛ Десна розгромила Інгулець з рахунком 3:0 та піднялася на третє місце.