Українська Прем'єр-ліга. Динамо і Зоря розгромили суперників, Колос не зміг перемогти дебютанта — відео

7 березня 2021, 21:21

Відбулися три матчі 17 туру української Прем'єр-ліги.

Київське Динамо без проблем на власному полі перемогло Минай з рахунком 3:0 і продовжує лідирувати у чемпіонаті, випереджаючи Шахтар на чотири очки.

У першому таймі кияни не змогли розпечатати ворота гостей, проте уже в дебюті другої половин зустрічі Сидорчук та Де Пена зробили перевагу киян комфортною, а наприкінці матчу Родрігеш ударом з пенальті поставив крапку в матчі.

Примітно, що у складі Минай 60 хвилин зіграв колишній нападник Динамо Артем Мілевський.

Луганська Зоря легко розібралася зі Львовом, розгромивши його 4:0. Усі голи були забиті у першому таймі - по дублю оформили Гладкий та Сайядманеш.

У ще одному матчі дня Колос зіграв внічию 0:0 з дебютантом чемпіонату Інгульцем.

Результати матчів:

Динамо — Минай 3:0
Голи: Сидорчук, 52, Де Пена, 56, Родрігеш, 90 (пен)
Вилучення: Малепе, 54

Зоря — Львів 4:0
Голи: Гладкий, 9, 16, Сайядманеш, 13, 39

Інгулець — Колос 0:0
Нереалізований пенальті: Оріховський, 87 (Колос)

УПЛ

Напередодні в рамках 17 туру УПЛ Шахтар переміг Олімпік (1:0), а Ворскла здолала Маріуполь (1:0).