Українська Прем'єр-ліга. Олександрія оступилася, Десна розгромила суперника, Карпати залишилися на останньому місці - відео

29 лютого 2020, 19:03

Відбулися три матчі 20 туру української Прем'єр-ліги.

Олександрія майже увесь матч проти Львова вела в рахунку 1:0, але за три хвилини до завершення поєдинку втратила перемогу — 1:1. Слід відзначити, що львів'янам вдалося зрівняти рахунок, перебуваючи з 53-ї хвилини в меншості після вилучення Татаркова. У останніх двох турах після Олександрія набрала лише одне очко.

Десна легко розібралася із Маріуполем, розгромивши його 4:0. Уже на 21 хвилині матчу господарі впевнено вели в рахунку 2:0 завдяки дублю Тотовицького. Ще два м’ячі чернігівський клуб забив у другому таймі. Від третього місця Десну відділяє лише одне очко, але луганська Зоря свій матч у турі ще не зіграла.

Львівські Карпати не найкращим чином розпочали матч проти Колоса і уже в першому таймі пропустили два голи. Наприкінці матчу Козак відновив інтригу в поєдинку, але клуб із Ковалівки таки втримав перемогу — 2:1.

УПЛ

Напередодні в рамках 20 туру УПЛ київське Динамо сенсаційно програло Дніпру-1 з рахунком 1:3.