Шахтар обіграв Колос у матчі з сімома голами, Дніпро-1 розгромив Маріуполь. Результати української Прем'єр-ліги — відео

8 березня 2020, 20:11

У неділю, 8 березня, відбулися заключні три матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

У першому матчі дня Львів і Карпати зіграли внічию з рахунком 0:0.

В іншій грі неділі Дніпро-1 вдома розгромив Маріуполь, який завершував зустріч увісьмох. У складі переможців дубль зробив Олексій Чичиков, ще один м’яч забив Сергій Булеца.

Найбільш видовищним вийшов матч між Колосом і Шахтарем. «Гірники» вже до 32-ї хвилини вигравали з рахунком 2:0. До перерви господарі змогли один м’яч відіграти.

У другому таймі чемпіон забив третій м’яч, проте завдяки двом реалізованим пенальті Колос зміг зрівняти рахунок. Але все ж Шахтар зміг вирвати перемогу. На 81-й хвилині три очки своїй команді приніс Жуніор Мораес.

Результати матчів:

Львів — Карпати 0:0
Вилучення: Жонатан, 90+1 (Львів)

Дніпро-1 — Маріуполь 3:0
Голи: Чичиков, 68, 88, Булеца, 81
Вилучення: Чоботенко, 23, Яворський, 39, Ігнатенко, 75 (всі - Маріуполь)

Колос — Шахтар 3:4
Голи: Мілько, 37, 76 (пен), Гавриш, 67 (пен) — Тайсон, 12 (пен), Мораес, 31, 81, Тете, 60
Вилучення: Антоніо, 90+6 (Шахтар)