Динамо повернулося на друге місце, Зоря програла Десні. Результати української Прем'єр-ліги — відео

7 березня 2020, 18:54

Відбулися три матчі 22 туру української Прем'єр-ліги.

У одному з центральних матчів туру Десна вдома перемогла Зорю 1:0 і впритул наблизилась до трійки лідерів. Єдиний гол у матчі на 37-й хвилині забив Філіппов. Цікаво, що Десна відкрила рахунок, перебуваючи у меншості після вилучення Гуцуляка, а під завісу першого тайму арбітр Катерина Монзуль вирівняла склади, вилучивши нападника гостей Луньова.

Осічкою Зорі скористалося Динамо, яке перемогло на виїзді Олександрію 3:1 та повернулося на другу сходинку чемпіонату, обійшовши луганців на два очки. У складі динамівців голами відзначились Шабанов, Буяльський та Миколенко, а в Олександрії автором голу став Гречишкін, який відзначився з пенальті.

У ще одному матчі дня Ворскла перемогла Олімпік з рахунком 1:0 та піднялась на дев’яте місце, а донецький клуб опустився на передостанню сходинку.

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Динамо перемогло Колос з рахунком 2:0, а Зоря з ідентичним рахунком здолала Львів.