Українська Прем'єр-ліга. Шахтар сенсаційно зазнав першої поразки з новим тренером, Довбик допоміг своєму клубу стати лідером — відео

7 серпня 2021, 21:22

Відбулися чотири матчі третього туру української Прем'єр-ліги.

Донецький Шахтар сенсаційно поступився Олександрії з рахунком 1:2, зазнавши першої поразки в офіційних матчах під керівництвом нового тренера команди — Роберто Де Дзербі.

Олександрія організувала гольову атаку вже на шостій хвилині, яку завершив Максим Третяков. Шахтар відігрався дуже швидко — на 15-й хвилині Віктор Корнієнко замкнув простріл Додо.

На 21-й хвилині гості знову шокували «гірників» — Кирило Ковалець завдав прицільного удару з середньої відстані.

У другому таймі Шахтар намагався врятувати матч, але Олександрія вдало діяла в обороні і зуміла здобути сенсаційну перемогу — 2:1.

Лідером чемпіонату став Дніпр-1, який завдяки голам Артема Довбика та Олександра Назаренка переміг Маріуполь з рахунком 2:1 та набрав сім очок у стартових трьох турах.

Рух під керівництвом нового наставника Леоніда Кучука вдома переміг Верес 2:1, а Металіст 1925 завдав Чорноморцю третьої поразки поспіль — 3:2.