Чорноморець здобув першу перемогу в сезоні української Прем'єр-ліги — відео

16 серпня 2021, 21:19

Одеський Чорноморець обіграв Маріуполь з рахунком 3:2 у матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги, здобувши першу перемогу в сезоні.

Маріуполь першим відкрив рахунок після того як Кулаков реалізував вихід один на один, однак вже через кілька хвилин Михайленко зрівняв рахунок.

На старті другого тайму Авагімян вивів гостей вперед, а Путрія ударом з пенальті зробив рахунок впевненим.

На 81-й хвилині Мишньов реалізував пенальті і відновив інтригу в матчі, але вирвати нічию Маріуполю не вдалося.

Чорноморець здобув першу перемогу в сезоні, а Маріуполь з одним очком посідає передостаннє місце.

Маріуполь — Чорноморець 2:3
Голи: Кулаков, 13, Мішньов, 81 (пен) — Михайленко, 17, Авагімян, 46, Путрія, 5 (пен)

УПЛ

Напередодні Колос не зміг перемогти Рух (1:1), а Олександрія втратила очки зі Львовом (1:1).