Українська Прем'єр-ліга. Динамо втратило лідерство, Львів набрав перше очко після нічиєї в дербі - відео

3 жовтня 2020, 21:23

Відбулися три матчі п’ятого туру української Прем'єр-ліги.

В стартовому матчі дня Дніпр-1 розіграв результативну нічию з полтавською Ворсклою — 2:2. Команди догравали матч у неповних складах — арбітр вилучив одного гравця господарів, та двох — у гостей. Дніпряни скористалися чисельною більшістю, зрівнявши рахунок на останніх секундах матчу.

Ворскла вийшла на перше місце, випередивши Динамо на одне очко, але київський клуб свій матч у турі ще не зіграв.

Львів, незважаючи на гру в більшості з 34-ї хвилини, не зміг перемогти у дербі Рух. Нічия принесла Львову перше очко в новому сезону УПЛ.

Також нічия була зафіксована й у матчі між дебютантами чемпіонату Інгульцем та Минаєм. Закарпатський клуб у другому таймі залишився у меншості, але таки зумів втримати рахунок 1:1.