Динамо перемогло Минай і стало лідером української Прем'єр-ліги — відео

11 серпня 2021, 21:25

Динамо з рахунком 2:0 переграло Минай на своєму полі у відкладеному матчі першого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Господарі втратили шанс вийти вперед ще на 11-й хвилині, коли новачок київської команди Ерік Рамірес не влучив у ворота.

Проте, не минуло й третини години гри після стартового свистка, як чемпіон України домігся свого — ефектним ударом відзначився Буяльський.

У самому кінці першого тайму Динамо зуміло подвоїти перевагу. Це Рамірес скористався передачею Караваєва зліва і пробив точно в сітку.

У час, що залишився київський клуб міг забивати не раз, але задовольнився перемогою 2:0, якої вистачило, щоб піднятися на перше місце УПЛ з шістьма очками.

Динамо — Минай 2:0

Голи: Буяльський, 19, Рамірес, 45+1

flashscore.com.ua

Динамо лише за різницею м’ячів випереджає другу команду в таблиці Десну, яка раніше перемогла Інгулець із рахунком 2:0.