Українська Прем'єр-Ліга. Дніпро-1 обіграв Чорноморець і піднявся на третє місце — відео

6 грудня 2021, 22:14

В українській Прем'єр-лізі завершився 17-й тур.

Дніпро-1 з результатом 3:1 переграв на своєму полі Чорноморець, завдяки чому обійшов Зорю та піднявся на третю позицію.

Цікаво, що рахунок на 12-й хвилині відкрили гості, коли після передачі Дениса Кузика голом відзначився Євген Ісаєнко.

Господарям знадобилося сім хвилин, щоб відновити рівновагу завдяки Олександру Пихальонку, якому асистував Олексій Гуцуляк.

Наприкінці години гри з гаком Дніпру-1 вдалося вийти вперед після того, як Артем Довбик реалізував пенальті.

Остаточний результат на 71-й хвилині встановив Данило Ігнатенко, який скористався гольовою передачею того ж таки Довбика.

Дніпро-1 — Чорноморець 3:1
Голи: Пихаленок, 19, Довбик, 64 (пен.), Ігнатенко, 71 — Ісаєнко, 12

УПЛ

Напередодні Зоря обіграла Інгулець із рахунком 1:0 та на добу піднялася на третє місце.

Раніше Динамо розгромило Верес (3:0), але не змогло наздогнати Шахтар, який після розгрому Львова став лідером.