Українська Прем'єр-ліга. Олександрія перемогла Інгулець і обійшла Шахтар — відео

10 вересня 2021, 22:15

У стартовому поєдинку сьомого туру української Прем'єр-ліги Олександрія переграла Інгулець з рахунком 1:0.

У першому таймі глядачі не побачили голів, але вже на початку другої половини матчу господарям вдалося пробити ворота суперника.

На 53-й хвилині Сергій Гринь скористався передачею Івана Калюжного і приніс Олександрії перемогу.

Цей успіх дозволив команді обійти Шахтаря на один бал і вийти на друге місце з відставанням в два очки від лідера Динамо.

11 вересня в рамках сьомого туру Шахтар приймає на своєму полі Дніпро-1, а Динамо здійснить візит до Металіста 1925 у Харків.

У минулому турі Шахтар сенсаційно втратив очки в гостьовому матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги з Минаєм - 1:1.