Дніпро-1 переміг Шахтар і зміцнив лідерство в українській Прем'єр-лізі - відео

19 листопада 2022, 15:00
Дніпро-1 на вісім очок відірвався від Шахтаря (Фото:СК Дніпро-1)

Дніпро-1 з рахунком 2:1 переміг на своєму полі Шахтар у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги та зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці.

Початок гри залишився за господарями, і вже на 5-й хвилині Довбик пробив з-під Матвієнка в ближній кут, але Трубін взяв його удар.

Тому гол Шахтаря на 17-й хвилині був неочікуваним. Це Мудрик пройшов кількох захисників, змістився в центр і пробив низом — удар вийшов не найскладнішим, проте воротар суперника Валеф не зумів його парирувати.

Але Дніпро-1 відновив рівновагу на 21-му оберті секундної стрілки, коли Довбик ефектно п’ятою віддав на Гуцуляка, той перевів на Піхальонка, який низом відправив м’яч у сітку.

В останню чверть години гри першого тайму господарі щонайменше двічі змарнували нагоду вийти вперед після ударів Довбика.

Нападник господарів все ж досяг свого на 53-й хвилині, коли отримав м’яч від Піхальонка і ударом з розвороту з лінії штрафного поцілив у ближній кут.

Шахтар ледь не одразу зрівняв рахунок. Це Мудрик у контратаці віддав на Сікана, який намагався проштовхнути м’яч повз Валефа, проте переграти голкіпера не зумів. Пізніше лідер донеччан мав ще один шанс забити, та його зупинив Валеф.

Ця перемога дозволила лідеру УПЛ Дніпру-1 на вісім очок відірватися від другого в таблиці Шахтаря, який зіграв на один матч менше.

Дніпро-1 — Шахтар 2:1

Голи: Піхальонок, 21, Довбик, 53 — Мудрик, 17

УПЛ

Напередодні Зоря впевнено обіграла Олександрію з рахунком 4:1 у стартовому матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.