Українська Прем'єр-ліга: Карпати здобули перше очко, новачки вперше програли — відео

11 серпня 2019, 21:47

Відбулись заключні матчі третього туру української Прем'єр-ліги.

Львівські Карпати завдяки голу Фране Войковіча на 25-й хвилині першими відкрили рахунок у матчі з Маріуполем, однак уже через чотири хвилини виймали м'яч із сітки власних воріт. Відзначився Дмитро Топалов.

У другому таймі "зелено-білі" залишились у меншості після вилучення Дмитра Кльоца, однак зуміли завоювати перше очко у новому сезоні чемпіонату України.

Першої поразки у сезоні зазнав новачок УПЛ Дніпро-1, який вдома поступився чернігівській Десні. Переможний гол на 67-й хвилині забив Олександр Філіппов.

Зазнав першої поразки і ще один дебютант елітного українського дивізіону - Колос із Ковалівки. Після двох стартових перемог у чемпіонаті Колос поступився луганській Зорі 1:3.

УПЛ

Раніше в рамках третього туру української Прем'єр-ліги Ворскла перемогла Львів 3:2, а донецький Шахтар на виїзді обіграв київське Динамо з рахунком 2:1.