Новачок УПЛ сенсаційно переміг учасника Ліги Європи. Результати матчів української Прем'єр-ліги — відео

30 липня 2019, 21:46

Відбулися ще два матчі стартового туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Дебютант вищого дивізіону країни Колос із Ковалівки приймав учасника Ліги Європи Маріуполь і переміг четверту команду минулого сезону з рахунком 2:1.

Примітно, що саме гості забили першими, коли Руслан Фомін на 16-й хвилині скористався передачею Павла Полегенька, тоді як господарі закінчували матч удесятьох.

Але ще в першому таймі Євген Смирний відновив рівновагу, після чого Віталій Гавриш точним ударом зі штрафного приніс три очки новачку УПЛ.

Відео голів та огляд матчу Колос - Маріуполь

Колос - Маріуполь 2:1
Голи: Смирний, 41, Гавриш, 67 - Фомін, 15

Колос: Яшков - Зозуля, Максименко, Гавриш, Мигунов - Задоя, Ільїн - Смирний (Лисенко, 76), Мілько, Морозко (Парамонов, 88) - Нехтій (Костишин, 82)

Маріуполь: Худжамов - Полегенько, Чоботенко, Яворський, Горбунов - Федорчук, Чех (Дава, 81) - Чурко (Путря, 61), Вакула, Мишнєв (Топалов, 76) - Фомін

Попереджені: Максименко, Ільїн - Вакула, Путря, Яворський.

Вилучений: Максименко, 84

У паралельному матчі Десна з аналогічним рахунком програла на своєму полі Львову, хоча вела 1:0. Переможний м'яч у гостей на 86-й хвилині забив Алваро.

Відео голів та огляд матчу Десна - Львів

Десна - Львів 1:2
Голи: Д. Фаворов, 30 - Пернамбуко, 52, Алваро, 86

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков (Дегтярьов, 90+1), Мостовий, Гітченко - Картушов, А. Фаворов, Огиря, Хльобас (Калитвинцев, 65) - Філіппов, Богданов (Кузик, 88)

Львів: Бандура - Адамюк, Братков, Квасний, Борзенко - Приймак (Сабіно, 68), Мартан - Шина (Алваро, 82), Пернамбуко (Богунов, 72), Ренан - Бруно

Попереджені: Філіппов, Гітченко - Квасний, Приймак, Альваро, Адамюк, Мартан

Раніше Зоря перемогла полтавську Ворсклу з рахунком 1:0 у першому матчі нового сезону української Прем'єр-ліги.