Українська Прем'єр-ліга: Ворскла і Олександрія здобули перші перемоги

10 серпня 2019, 21:38

Відбулись два суботні матчі третього туру української Прем'єр-ліги.

Полтавська Ворскла здобула першу перемогу у новому сезоні, перемігши з рахунком 3:2 Львів. Полтавці двічі виходили вперед, однак львів'яни кожного разу відігравалися.

В кінці матчу арбітр призначив пенальті у ворота гостей, який реалізував Денис Васін. Аби відігратися втретє Львову не вистачило часу.

Олександрія, яка програла два попередні матчі, перемогла на власному полі донецький Олімпік. Наприкінці першого тайму Антон Шендрик відкрив рахунок, але вже на початку другої 45-хвилинки Матар Діейє відновив паритет.

Після голу Олімпіка минуло лише три хвилини, як гості залишились у меншості після вилучення Романа Вантуха. Уже через дві хвилини Олександрія цим скористалась і знову вийшла вперед - м'яч на 61-й хвилині на свій рахунок записав Денис Безбородько.

На 74-й хвилині після вилучення Гліба Бухала Олександрія також залишилась вдесятьох, але втримала перемогу.

Ворскла - Львів - 3:2
Голи: Шехіч, 2, 27, Васін, 90+7 (пен.) - Дуарте, 21, Шина, 60

Олександрія - Олімпік - 2:1
Голи: Шендрик, 43, Безбородько, 61 - Діейє, 56
Вилучення: Бухал, 74 - Вантух, 59

УПЛ

Раніше в рамках третього туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар на виїзді обіграв київське Динамо з рахунком 2:1.