Олександрія після драматичної перемоги піднялася у трійку лідерів української Прем'єр-ліги — відео

29 серпня, 17:10
Олександрія поки що йде без втрат (Фото:УПЛ)

Олександрія на останніх хвилинах перемогла Минай з рахунком 2:1 у 2-му турі української Прем'єр-ліги та піднялася в турнірній таблиці на третю сходинку.

Олександрія відкрила рахунок на 23-й хвилині завдяки влучному удару Третякова. Господарі вели в рахунку майже увесь матч, але на 91-й хвилині Минаю вдалося зрівняти рахунок — відзначився Голуб.

Здавалося, гра завершиться внічию, однак під завісу матчу Цуріков красивим ударом у дев’ятку знову вивів Олександрію вперед та у підсумку приніс своїй команді драматичну перемогу.

Олександрія здобула другу перемогу у двох стартових турах УПЛ і піднялася на третє місце у турнірній таблиці.

Олександрія — Минай 2:1
Голи: Третяков, 23, Цуріков, 90+2 — Голуб, 90+1

flashscore.ua

Раніше повідомлялося, що у матчі 2-го туру УПЛ Металіст та Інгулець зіграли внічию (1:1).