Шахтар, Динамо і Дніпро-1 здобули перші перемоги в українській Прем'єр-лізі - відео

31 липня 2019, 22:33

Завершилися всі матчі першого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Чинний чемпіон Шахтар гостював у бронзового призера минулого сезону Олександрії та переміг 3:1, хоча по ходу матчу програвав 0:1.

Господарі відкрили рахунок після точного удару Максима Третьякова в кінці першого тайму, але на початку другої половини автогол Гліба Бухала відновив рівновагу.

Донецькій команді вдалося вийти вперед на 73-й хвилині завдяки забитому Тайсоном м’ячу, тоді як у доданий час Дентіньо закріпив перемогу гостей.

Відео голів та огляд матчу Олександрія — Шахтар

Олександрія — Шахтар 1:3
Голи: Третьяков, 42 — Бухал, 58 (у свої ворота), Тайсон, 73, Дентіньо, 90+1

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Бабогло, Бухал, Мірошниченко — Гречишкін, Ковалець (Запорожан, 72), Банада (Шастал, 82) — Лучкевич (Задерака, 65), Сітало, Третьяков

Шахтар: П’ятов — Болбат (Матвієнко, 90), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко — Марлос, Патрік, Соломон (Дентіньо, 84), Тайсон — Мораес (Бланко-Лещук, 75)

Попереджені: Запорожан — Степаненко, Алан Патрік

На 7-й хвилині Марлос не реалізував пенальті (воротар).

На виїзді свій матч проводило й Динамо, яке нанесло візит Карпатам. Результат 2:0, що став підсумковим, був оформлений ще до перерви.

На 42-й хвилині м’яч у свої ворота відправив Олексій Ковтун, після чого в доданий до першого тайму час Артем Бєсєдін реалізував пенальті.

Відео голів та огляд матчу Карпати — Динамо

Карпати — Динамо 0:2
Голи: Ковтун (автогол), 42, Бєсєдін, 45+1 (з пенальті)

Карпати: Підківка — Вербний, Вакуленко, Ковтун, Мартінс — Якимець, Кльоц, Войковіч (Козак, 72), Ді Франко (Ременюк, 84), Гуцуляк — Карпенко (Лейоус, 46)

Динамо: Бойко — Миколенко, Кадар, Бурда, Кендзьора (Циганков, 69) — Шепелєв, Буяльський (Сидорчук, 80), Гармаш — Вербич (Де Пена, 46), Караваєв — Бєсєдін

Попереджені: Карпенко, Вербний — Кадар, Бєсєдін, Кендзьора, Миколенко

Ще в одному матчі дня Дніпро-1 з аналогічним рахунком переграв на своєму полі донецький Олімпік. Обидва голи господарі забили вже до 9-й хвилини після точних ударів орендованих у Динамо Сергія Булеци й Владислава Супряги.

Відео голів та огляд матчу Дніпро-1 — Олімпік

Дніпро-1 — Олімпік 2:0
Голи: Булеца, 2, Супряга, 9

Дніпро-1: Кліщук — Романюк (Сафронов, 90+1), Лопирьонок, Логінов, Шаповал — Батагов, Когут — Чичиков, Назаренко (Загальский, 78), Булеца (Коркішко, 73) — Супряга

Олімпік: Пеньков — Вантух, Абубакар, Гришко, Трубочкін (Тейшейра, 46) — Завійський (Г. Пасіч, 82), Цимбалюк (Драман, 58) — Ксьонз, Політило, Фабіньо — Матар

Попереджені: Батагов, Романюк — Гришко, Абубакар

Напередодні в першому турі УПЛ Колос вдома переграв Маріуполь (2:1), а Львів на виїзді - Десну (2:1).

Раніше Зоря перемогла полтавську Ворсклу з рахунком 1:0 в першому матчі нового сезону української Прем'єр-ліги.