Українська Прем'єр-ліга. Динамо в меншості перемогло Маріуполь, Шахтар розгромив новачка чемпіонату — відео

5 грудня 2020, 21:26

Відбулися три стартові матчі 12 туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Динамо у матчі проти Маріуполя вийшло вперед уже на 6-й хвилині - Гармаш обвів воротаря та відправив м’яч у порожні ворота. Ще до перерви динамівці залишилися в меншості після вилучення голкіпера Нещерета, який вийшов з воріт та збив суперника.

У другому таймі, незважаючи на чисельну меншість, Динамо подвоїло перевагу — Циганков замкнув простріл де Пены. Наприкінці матчу Маріуполь один гол відіграв, але на більше не вистачило часу — 2:1 перемога Динамо.

Шахтар без проблем обіграв новачка чемпіонату закарпатський Минай. «Гірники» забили три голи в першому таймі та два в другому, пропустивши при цьому лише один м’яч — 5:1.

У ще одному матчі дня Львів вдев’ятьох зумів зіграти внічию з Інгульцем — 1:1.

Результати матчів:

Львів — Інгулець 1:1
Голи: Сабіну, 45+2 — Бартуловіч, 41
Вилучення: Грисьо, 79, Шина, 87 (обидва — Львів)

Шахтар — Минай 5:1
Голи: Допілка, 20 (авт), Фернанду, 21, Соломон, 29, Матвієнко, 49, Лопирьонок, 72 — Нурієв, 35
Нереалізований пенальті: Нурієв, 55 (Минай)

Маріуполь — Динамо 1:2
Гол: Топалов, 90+5 — Гармаш, 6, Циганков, 78
Вилучення: Нещерет, 39

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Динамо перемогло Ворсклу 2:0, а Шахтар здолав Дніпро-1 з рахунком 1:0.