Українська Прем'єр-ліга. Дніпро-1 в меншості програв Олімпіку, Колос здобув дебютну перемогу на новому стадіоні - відео

12 вересня 2020, 19:00

Відбулися два поєдинки другого туру української Прем'єр-ліги.

Дніпро-1 на власному полі поступився Олімпіку з рахунком 1:3. Господарі пропустили на 44-й хвилині, а після цього ще й залишилися у меншості після вилучення Когута, що суттєво ускладнило завдання підопічних Михайленка.

У другому таймі гості скористалися чисельною більшістю і подвоїли перевагу завдяки голу Максіма Тейшейри, але Хобленко вже через три хвилини відновив інтригу в матчі. Однак останнє слово було за гостями — на 77-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Дніпра-1, який вдало реалізував Політило.

У іншому матчі дня Колос на своєму новому стадіоні у Ковалівці приймав Львів і розгромив його 4:0. Дублем у складі Колоса відзначився Лисенко ще по голу забили Гавриш та Ісаєнко.

Слід відзначити, що новачок Колоса Селезньов участь у матчі не брав.

Дніпро-1 — Олімпік 1:3
Голи: Хобленко, 50 — Захедітабар, 44, Тейшейра Максім, 47, Політило, 77 (пен)
Вилучення: Когут, 45+1

Колос — Львів 4:0
Голи: Лисенко, 26, 47, Гавриш, 69, Ісаєнко, 90+5

УПЛ

Напередодні в рамках другого туру УПЛ Динамо не змогло перемогти Десну (0:0), вперше втративши очки під керівництвом Мірчі Луческу.