Стартовий матч нового туру української Прем'єр-ліги завершився розгромом — відео

2 квітня 2021, 21:54

У першому поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 розгромив Львів вдома з рахунком 5:1 на своєму полі.

Господарі змогли відкрити рахунок на 19-й хвилині, коли відзначився Чуже, а наприкінці майже години гри Ігнатенко подвоїв їх перевагу.

Вже на 63-му оберті секундної стрілки Когут довів результат до розгромного, а майже відразу ж Чуже оформив дубль.

На 71-й хвилині Алваро розмочив рахунок точним ударом з пенальті, але в компенсований час Вагнер відновив статус-кво.

Перемога дозволила закріпитися на восьмій позиції з відставанням у шість очок від зони єврокубків. Львів залишається на останньому, 14-му місці.

Дніпро-1 — Львів 5:1

Голи: Чуже, 19, 66, Ігнатенко, 58, Когут, 63, Вагнер, 94 — Алваро, 71

У попередньому турі Дніпро-1 переміг на виїзді Десну з рахунком 2:0.