Аутсайдер української Прем'єр-ліги сенсаційно розгромив Маріуполь і вибрався із зони вильоту — відео

23 квітня 2021, 22:03

У стартовому поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги Рух сенсаційно розгромив Маріуполь на виїзді з рахунком 3:0.

Примітно, що після закінчення години гри з гаком рахунок все ще не був відкритий, поки не трапився ключовий епізод матчу.

На 65-й хвилині арбітр призначив суперечливий пенальті у ворота господарів і вилучив з поля Чоботенка за фол на Борячуку, хоча той, скоріш за все, порушував правила до штрафного майданчика.

Климчук реалізував 11-метровий удар, а протягом наступних 20 хвилин львівська команда відзначилася ще двома голами від Борячука та Руніча.

Перемога дозволила Руху піднятися з останнього, 14-го місця в зоні вильоту на 12-й рядок. Дев'ятий в таблиці Маріуполь випереджає його на два бали, але зіграв на один матч більше.

Маріуполь - Рух 0:3
Голи: Климчук, 67 (з пенальті), Борячук, 76, Руніч, 88

УПЛ

У минулому турі Рух не зумів перемогти на виїзді Інгулець - 0:0, а Маріуполь - Олімпік, зігравши внічию 1:1.